FORUM ÖZEL


 
AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 Haziran Ayı burç yorumları

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
ReSimKoLiKk..~
Süper Moderatör

Süper Moderatör


Kadın
Yengeç Mesaj Sayısı : 36
Yaş : 28
Nerden : Bilmemkiii.. :D
Ruh Hali :
Deneyim :
1 / 1001 / 100

Kötü İhbar :
1 / 1001 / 100

Kayıt tarihi : 08/06/10

Ekstra
Aktiflik:
1000/1000  (1000/1000)
MesajKonu: Haziran Ayı burç yorumları   Salı Haz. 08, 2010 5:58 am

Koç
Haziran Ayı burç yorumları
Haziran ayına beklenmedik sürprizler ve hayatınızın genel akışını değiştirebilecek yenilikler ile girebilirsiniz.

6 Haziran'dan itibaren sürprizlere ve fırsatlara hazırlıklı olun. Hayatınızın her alanında sizi etkileyebilecek önemli gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Bu arada gereksiz sorgulamalar içine girebilir karşınıza çıkan fırsatları fark edemeyebilirsiniz. Bu dönemi doğru değerlendirmek için gayret göstermelisiniz.

İlk hafta aşk ve çocuklar ile ilgili konularda yoğun kararlar vermek gerekebilir ilişkiniz için insiyatif göstererek yeni kararlar almak çaba göstermek icab edebilir.

7 Hazirandan ay sonuna kadar olan dönemde ise gündelik çalışma koşulları günlük hayatın sıkıcı sorumlulukları yüzünden bazı zorlanmalar ve kısıtlanmalar hissedebilirsiniz. Bu durum sağlığınızı da etkileyebilir. Bu koşuşturma içinde vereceğiniz küçük molalar kendinizi daha iyi hissetmenizi ve yeniden güç toplamanızı sağlayabilir.

12 Haziran'dan itibaren iletişim ve arkadaşlıklar konusunda yeni başlangıçlar yapabilir yeni ve özel bir arkadaşlık için temeller atılabilinir.

10-25 Haziran döneminde ise iletişim sosyal hayat yakın çevre ile ilişkiler akrabalık bağları gibi konularda aktif bir yaşam söz konusu. İfade gücünüzün ve anlaşmaların önem kazandığı günler.

14 Haziran'dan ay sonuna kadar olan dönemde özellikle de 14-17 Haziran tarihleri arasında aşk ile ilgili konularda çok hızlı ve sizi şaşırtıp aklınızı karıştırabilecek ilerlemeler olabilir.

Çocuklu kişiler için çocukları ile geçireceği daha fazla güzel zaman söz konusu iken şans oyunlarında beklenmedik kazançlar elde etmek mümkün.

21 Haziran tarihinde aile ve aile kökleri ile ilgili konular gündeme gelebilir sıkıntıya sebep olabilir. Bu durum ay sonuna kadar devam edebilir. Yöneticiler ve sizin için otoriteyi temsil eden figürler ile ilişkilerinize dikkat etmelisiniz. Sıkıntılı durumlar yaşayabilirsiniz.

25 Haziran'da aile ve aile büyükleri ile olan iletişimde gerçekleri çarpıtmaktan kaçınmanız gerekiyor Aile içi huzursuzluk gözlemleniyor. Ay sonuna kadar bu durum devam edebilir. Sorgulamacı davranmaktan vazgeçmelisiniz.

26 Haziran ve sonrasında ise ev aile aile büyükleri ile olan birliktelik ve organizasyonlarda ve ayrıca kariyerinizle ilgili konularda sizi zorlayacak değişimler gelişmeler yaşanabilir. Bu durumdan en fazla

Burcun ilk 10 gününde doğanlar etkilenebilirler. Bu tarihlerde yapacağınız her türlü yeni girişim ve anlaşmaları mümkünse biraz daha ileri tarihlere almak akıllıca olabilir.

Boğa

Bu ayın ilk haftasında kendinizle daha fazla ilgilenecek ve daha fazla ön planda olmak isteyeceksiniz. Kendinizi başkalarına anlatma ihtiyacınızın artması ve bulunduğunuz ortamlarda bu tür sohbetlere katılmanız mümkün. Bu arada dostluk ve arkadaşlıklarınızın önem kazanacağı bu dönemde daha sıcak ilişkiler kurma konusunda yeni fırsatlar değerlendirilmeyi bekliyor olabilir.

1-10 Haziran dönemi düşünceleri ifade etmek paylaşmak itiraflar ve fikir alışverişleri için uygun bir dönem.6 Haziran'dan itibaren Jüpiter'in de etkisi ile geçmişte yaşanmış olayları çok fazla sorgulayabilir hatta biraz abartabilirsiniz.

Kendinizi daha fazla yalnız ve karamsar hissetmeniz mümkün. Aslında en sıkıntılı olduğunuz anlarda beklenmedik yardımlar ve desteklerle karşılaşabilir sıkıntılarınızı hafifletebilirsiniz. Bu durum ilahi bir gücün sizi koruduğunu hissetmenizi sağlayacak.
Bu aydan itibaren yardımlar yardım kuruluşları ve dernek gibi işler gündeminizi daha fazla meşgul etmeye başlayacak. Bu arada sizin gizlediğiniz veya sizden gizlenmiş bazı konular ve olayların aniden ortaya çıkması ve sizi şaşırtması da mümkün.

7 Haziran tarihinde Mars'ın Başak burcuna geçişi ile birlikte çocuk aşk ve eğlence konuları ön plana çıkıyor. Yeni birliktelikler için şanslı bir dönem enerjiniz yüksek.

10 Haziran'dan 25 Haziran'a kadar olan dönemde maddi konular ön plana çıkacak. Harcamalara dikkat edilmesi gerektiği gibi kazançlar konusunda hareketlenmeler görülebilir. Özellikle 12 Haziran'da yeni ayla birlikte maddi konularda yeni başlangıçlar söz konusu olabilir.

14 Haziran'da ev ve aile ilişkilerine özellikle dikkat etmek gerekiyor. Beklenmedik çıkışlar ve gerginlikler iyi ilişkileri bozabilir.
21 Haziran'dan itibaren Güneş'in de etkisi ile iletişim konularında enerjik ve üretken olabilir yakın çevre ile ortak planlara girişebilir sorunlarınızı iyi ifade gücü ile paylaşabilirsiniz. Anlaşmalar açısından olumlu bir dönem.

25-30 Haziran arasında ise Merkür'ün etkisi sayesinde iletişim konuları daha ön plana çıkıyor. Bilgi paylaşımı kariyer açısından yeni bilgi akışı gibi konular önem kazanıyor.
26 Haziran'da ise iletişim ve ruhsal arayış seyahatler manevi güç alma isteği gibi önemli konularda hareketlenmeler gözlemlenebilir.

İkizler

Ayın ilk haftasında üstü kapalı kalmış konular gündeme gelebilir ve yanlış anlaşılmalara sebebiyet vererek can sıkabilir. İş yerinizde ise gizli rakiplere karşı dikkatli olunması gerekiyor.

6 Haziran tarihinden ayın sonuna kadar olan dönem Jüpiter'in etkisi ile arkadaşlık ve dostluklar konusunda size şans ve genişleme getiriyor. Yeni arkadaşlar edinmek için doğru bir zaman.

7 Haziran'dan itibaren evinizi ve aile bireylerini ilgilendiren ortak bir konuda anlaşmazlık söz konusu olabilir. Bu konuda sert etkiler üzerinizde.

10 Haziran tarihinden 25 Haziran'a kadar Merkür'ün akıl ve anlama kavrama gücü veren olumlu etkileri üzerinizde olacak. Bire bir şahsınızı ve karakterinizi ilgilendiren konular ön plana geçecek.12 Haziran'a yakın tarihlerde kişisel konularda yeni kararlar yeni başlangıçlar olabilir.

14 Haziran'dan ay sonuna dek uyumlu ve çekici bir havaya bürünebilir yeni arkaşlıklar ve var olan arkdaşlıkları pekiştirme şansı bulabilirsiniz.

21 Haziran'da maddi getiriler konusunda olumlu ve etkileyici gelişmeler var. Birikimlerinizin değerlenmesi söz konusu olabilir. 25-30 Haziran dönemi maddi konularda oldukça aktif olabilir bu günleri hesap ve kitap yaparak geçirebilirsiniz. Yeni süprizlere açık olun.

26 Haziran'dan itibaren ise hem maddi açıdan hem de ilişkiniz ve cinsel çekiciliğiniz bakımından etkileyici olaylarla karşılaşabilir sizi şaşırtacak sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

Yengeç

Ayın ilk haftasında Venüs'ün etkisi ile güzellik ilişkiler uyum ve maddi kazanımlarınız ön plana çıkarak kişisel değişimleri müjdeleyecek. Bu dış görünüş olabileceği gibi karakteriniz ile ilgili yeni kararlar da olabilir.

İfade gücünüzün yüksekliği sayesinde arkdaş çevresinde ilgi toplayabilir dinlenen kişi olabilirsiniz. Seyahatler konusunda ise şanslı ve yeni olasılıklara açık günler.

6 Haziran'da Koç burcuna geçecek olan Jüpiter ay sonuna kadar burada kalacak. Kariyeriniz konusunda önemli değişiklikler ve fırsatların çıkabileceği bir dönem. Bu fırsatlar dikkatli olunmazsa elden kaçabilir ya da ancak yorucu bir çalışmanın ardından gelebilir. Çaba harcanması gereken bir dönem. Ancak büyük beklentiler yeterli fayda getirmeyebilir.

7 Haziran iletişim ve bilgi trafiği konusunda yoğun bir dönemin başlangıcı olabilir. Zihinsel ve fiziksel enerjiniz yükseliyor ve olası ağır iş yükünden kolayca sıyrılıyorsunuz.

10 Haziran'dan 25 Haziran dönemine kadar kuşku kuruntu ve endişelen ön plana çıkabilir sizi huzursuz edebilir. Duygularınızı denetlemeyi öğrenmeniz gerekebilir. Özellikle 12 Haziran'da yeni başlangıç yapılmak istenen konularda bazı başarısızlıklar yaşanabilir.

14 Haziran'dan itibaren maddi konularda çok olumlu etkiler gözleniyor. Gayrimenkulleriniz kıymetlenebilir ya da beklenmedik bir yerden bir kazanç elde edebilirsiniz. Ancak aşırı harcamalara dikkat!

21 Haziran'da kişisel konular ön plana çıkabilir karizmanız ile göz önünde bulunabilirsiniz.

25-30 Haziran döneminde ise hünerleriniz ve ifade gücünüz ile kendinizi çevrenize karşı kanıtlayabileceğiniz fırsatlar kapınızda.

Aslan

Ayın ilk haftası endişe ve kuruntuları beraberinde getirebilir. Beklenmedik kayıplar neticesinde bazı işlere baştan başlanabilir. İş ve kariyer konularında da sıkıcı etkiler peşinizi bırakmayabilir.

6 Haziran'da Jüpiter'in Koç burcuna geçmesi ve ay sonuna kadar burada kalması ile ruhsal arayışlar yurt dışı bağlantılı işler kişiler ve seyahatler konusunda olumlu etkiler ve yüksek şans söz konusu. Basın yayın yüksek öğrenim gibi konuların da hareketleneceği günlerdesiniz.

7 Haziran'dan itibaren maddi kazançlar şans oyunlarından gelen orta çaplı getiriler söz konusu olabilir.

10 Haziran'dan 25 Haziran'a kadar olan dönemde arkadaşlıklar konusunda güçlü bir döneminiz. İlişkilerinizi onarmak yeniden bir araya gelmek ve ortak hedefler belirlemek için doğru bir zamanlama içindesiniz.

12 Haziran civarı arkadaşlıklar konusunda yeni şanslar önünüze çıkabilir yeni dostluklar yeni çevreler edinebilirsiniz. Organizasyonlar ve sosyal etkinlikler konusunda da olumlu etkilere açıksınız.

14 Haziran'da aslan burcuna geçecek olan Venüs ay sonuna kadar kişisel konularda sizi yakından destekleyerek öne çıkmak istediğiniz meselelerde sizi daha cazibeli ve çekici kılabilir. Çevrenizdeki gözlerin üstünüze çevrilebileceği aynı zamanda sahip olmayı arzu ettiğiniz konularda getirilerinizin artacağı bir dönemdesiniz.

21 Haziran'dan itibaren özellikle sizin için geçmişte kalmış konularla ilgili bazı konuların aydınlığa kavuşabileceği bir dönemdesiniz. Bununla bağlantılı olarak endişe ve kuruntular tekrar su üstüne çıkabilir depresif bir ruh hali gözlenebilir.

25-30 Haziran arasında karamsar düşünceleriniz ve yakın çevreniz yüzünden bunalabilir kendinizi bitkin ve mutsuz hissedebilirsiniz. Bazı hedeflerden vazgeçmek gibi çok yanlış fikirlere kapılmayın. Sağlığınıza en çok dikkat etmeniz gereken dönem.

26 Haziran ise bazı değişimlerin başlangıcı olacak. Olaylar üzerinde kontrol edici gücünüz olmadığı için fazla zorlamayın. Bu arada bilginiz dışında kalmış bazı konuların iç yüzünü öğrenebilirsiniz. Bu dönemde kendiniz olaylara kaptırmak yerine sizi rahatlatacak konularla uğraşmak kendinize özen göstermek fazla yorulmamak önemli.

Başak

Haziran ayının İlk haftasında arkadaşlık sosyal çevrenizle ilgili konularda ve katılacağınız organizasyonlarda merkez kişi haline gelebilir kendinizi en iyi şekide ifade edebilirsiniz. Kendinizi anlama ve dinleme konularında olumlu bir etki söz konusu ruhen arayış içinde olduğunuz bir dönemsiniz.

Evlilik ortaklık ve ilişkiler konusunda beklenmeyen fırsatlar çıkabilir dikkatli olunursa olumlu sonuçlar alınabilinir.
1-10 Haziran arasında yabancılar yurt dışı bağlantılı konular yüksek eğitim kişisel gelişime yönelik eğitimler ve seyahatler ön plana çıkıyor. Yine bu dönemde ortaklaşa işlerinizde küçük anlaşmalara imza atabilirsiniz.

6 Haziran'dan başlayarak ay genelinde başkalarından beklenen maddi manevi destekler ön plana çıkacak. Bu dönemde sizin için sürpriz olabilecek gelişmelerle karşılaşmanız mümkün. Başkalarının kaynakları aracılığıyla gelirlerinize kaynak yaratabilirsiniz.

Borç ve kredi gibi konulara ise dikkat etmek gerekiyor.7 Haziran'da yükselen enerjiniz ile birlikte cesur kararlar alacak kapasitedesiniz. Ancak kavgacı olmaktan kaçınmalısınız. Dış görünüşünüzle ilgili bazı değişikliklere gidebilirsiniz.

10 Haziran'dan 25 Haziran'a kadar Merkür'ün etkisi ile iş ve kariyeriniz konusunda bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Kendinizi fazla yormamaya ve olumsuzlukları kafanıza takmamaya çalışın.

12 Haziran'dan itibaren iş hayatınızda çok çalışmanızı gerektiren şatlar mevcut olsa bile yeni başlangıçlar yapmanız da mümkün görünüyor.

14 Haziran'dan başlayarak ay sonuna kadar genel bir huzursuzluk ve kayıp duygusu sizi sarabilir. Bu durumun sizi manen güçsüz kılmasına izin vermemelisiniz.

21 Haziran'da arkadaşlıklar ortak yapılan planlar ve küçük gezi organizasyonları gündeme gelebilir ve bu durum üzerinizdeki sıkıntıyı atmanız konusunda size yardımcı olabilir.
25-30 Haziran dönemi arkadaşlıklar ilişkiler ortak planlar geleceğe dair ümitlerin paylaşımı konusunda hayli aktif bir dönem olabilir.
26 Haziran'dan itibaren ise aşk konusunda sizi çok şaşırtabilecek değişimlere açıksınız.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
Haziran Ayı burç yorumları
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gökyüzü Transitleri
» Kızılderili Burçları
» Ay Düğümleri Burçlarda
» hangi burçsunuz
» Yorumlarınızı Eksik Etmeyin

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
FORUM ÖZEL :: Eğlence :: Astroloji-
Buraya geçin: