FORUM ÖZEL


 
AnasayfaKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 7-13 Haziran haftasında şanslı günleriniz

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
ReSimKoLiKk..~
Süper Moderatör

Süper Moderatör


Kadın
Yengeç Mesaj Sayısı : 36
Yaş : 28
Nerden : Bilmemkiii.. :D
Ruh Hali :
Deneyim :
1 / 1001 / 100

Kötü İhbar :
1 / 1001 / 100

Kayıt tarihi : 08/06/10

Ekstra
Aktiflik:
1000/1000  (1000/1000)
MesajKonu: 7-13 Haziran haftasında şanslı günleriniz   Salı Haz. 08, 2010 5:54 am

Koç
7-13 Haziran haftasında şanslı günleriniz
7-8 Haziran olumlu etkiler var ama ilişkiler iş ve kariyer konularında dikkatli olmak lazım. Kişisel konularda daha fazla ön plana çıkmak isteyebilir daha atak ve heyecanlı olabilirsiniz.

9-10 Haziran parasal konular ön planda olacak. 11- 12 Haziran olumlu etkiler var. İletişim ve haberleşmeler yakın çevre ile olan ilişkiler ön planda. 13 Haziran olumsuz etkiler var. Ev ve aile meseleleriyle ilgili gerginlikler ortaya çıkabilir.

Boğa

7-8 Haziran huzursuz edici gelişmeler var. Karamsarlık yalnızlık olayların kontrol dışında geliştiği hissi hakim. 9-10 Haziran olumlu etkiler var.

Ön planda olmak ve kendinizi daha fazla göstermek isteyebilirsiniz. 11-12 Haziran maddi konular ön planda harcamalar artabilir beklenmedik masraflar çıkabilir.

13 Haziran yakın çevre iletişim ulaşım haberleşmeler ön planda. Etkileyici haberler gelebilir

İkizler

7-8 Haziran olumlu etkiler var. Cemiyet hayatı dostluklar arkadaşlıklar açısında şanslı olduğunuz bir dönem. Sürpriz gelişmelere hazırlıklı olun.

9-10 Haziran huzursuz edici gelişmeler var. Karamsarlık yalnızlık olayların kontrol dışında geliştiği hissi hakim.
11-12 Haziran olumlu etkiler var.

Ön planda olmak ve kendinizi daha fazla göstermek isteyebilirsiniz. 13 Haziran maddi konular ön planda harcamalar artabilir beklenmedik masraflar çıkabilir.

Yengeç

7-8 Haziran sert etkiler var. Özellikle işinizi ve kariyerinizi ilgilendiren konularda gelişmeler sürpriz olabilir beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Güç mücadeleleri ve üzerinizde baskı hissedeceğiniz olaylar olabilir. Sakin kalmaya çalışın.

9-10 Haziran olumlu etkiler var. Özellikle cemiyet hayatı dostluklar arkadaşlıklar açısında şanslı olduğunuz bir dönem. Sürpriz gelişmelere hazırlıklı olun.

11-12 Haziran huzursuz edici gelişmeler var. Karamsarlık yalnızlık
olayların kontrol dışında geliştiği hissi hakim. 13 Haziran olumlu etkiler var. Ön planda olmak ve kendinizi daha fazla göstermek isteyebilirsiniz.

Aslan

7-8 Haziran olumlu etkiler var. Yurt dışı bağlantılı konular eğitimle ilgili gelişmeler seyahat planları için şanslı bir gün.

9-10 Haziran sert etkiler var. Özellikle işinizi ve kariyerinizi ilgilendiren konularda gerginlik yaratan gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sakin kalmaya çalışın. 11-12 Haziran olumlu etkiler var. Özellikle cemiyet hayatı
dostluklar arkadaşlıklar açısında şanslı olduğunuz bir dönem.
13 Haziran huzursuz edici etkiler ve karamsarlık yalnızlık olayların kontrol dışında geliştiği hissi hakim.

Başak

7-8 Haziran huzursuz edici etkiler var. Başkalarından beklediğiniz destekler borç alacak kredi gibi konularda veya ortak paylaşımlarınızla ilgili gelişmeler sürpriz olabilir.

9-10 Haziran olumlu etkiler var. Yurt dışı bağlantılı konular eğitimle ilgili gelişmeler seyahat planları için şanslı bir gün. 11-12 Haziran sert etkiler var. Özellikle işinizi ve kariyerinizi ilgilendiren konularda gerginlik yaratan gelişmeler yaşayabilirsiniz.

13 Haziran olumlu etkiler var. Özellikle cemiyet hayatı dostluklar arkadaşlıklar açısında şanslı olduğunuz bir dönem.

Terazi

7-8 Haziran hem olumlu hem zorlayıcı etkiler var. Özellikle ikili ilişkiler evlilik ortaklık gibi konularda sürpriz gelişmeler olabilir.

9-10 Haziran huzursuz edici etkilere açıksınız. Başkalarından beklediğiniz destekler borç alacak kredi gibi konularda veya ortak paylaşımlarınızla ilgili konuların önem kazanacağı bir dönem.

11-12 Haziran olumlu etkiler var. Yurt dışı bağlantılı konular eğitimle ilgili gelişmeler seyahat planları için şanslı bir gün. 13 Haziran sert etkiler var. Özellikle işinizi ve kariyerinizi ilgilendiren konularda gerginlik yaratan gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Akrep

7-8 Haziran huzursuz edici etkiler var. Özellikle sağlığınızı ilgilendiren konularda ve günlük işlerinizle ilgili gelişmeler heyecan uyandırabilir.

9-10 Haziran hem olumlu hem zorlayıcı etkiler var. Özellikle ikili ilişkiler evlilik ortaklık gibi konularda zorlayıcı gelişmeler olabilir. Gerginliklerden uzak kalmalısınız.
11-12 Haziran huzursuz edici gelişmeler.

Başkalarından beklediğiniz destekler borç alacak kredi gibi konularda veya ortak paylaşımlarınızla ilgili konuların önem kazanacağı bir dönem. 13 Haziran olumlu etkiler var. Yurt dışı bağlantılı konular eğitimle ilgili gelişmeler seyahat planları için şanslı bir gün.

Yay

7-8 Haziran olumlu etkiler var. Aşk hayatınız çocuklarınız veya mutluluğunuzu ilgilendiren konularda sürpriz değişiklikler ve beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz.

9-10 Haziran huzursuz edici etkiler var. Özellikle sağlığınızı ilgilendiren konular iş yerinizi ve günlük işlerinizi ilgilendiren konuların önem kazanacağı bir dönemdesiniz.

11-12 Haziran hem olumlu hem zorlayıcı etkiler var. Özellikle ikili ilişkiler ortaklık gibi konularda zorlayıcı gelişmeler olabilir. Gerginliklerden uzak kalmalısınız.
evlilik
13 Haziran huzursuz edici etkiler var. Başkalarından beklediğiniz desteklerborç alacak kredi gibi konularda veya ortak paylaşımlarınızla ilgili konuların önem kazanacağı bir dönem.


Oğlak

7-8 Haziran sert etkiler var. Aynı zamanda fırsatlara da açıksınız. Özellikle ev hayatınız ve aile bireyleriyle olan ilişkilerinizde dikkatli olmalı ve gerginliklerden uzak kalmalısınız.

9-10 Haziran olumlu etkiler var. Aşk hayatınız çocuklarınız veya mutluluğunuzu ilgilendiren konularda hareketli gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

11-12 Haziran huzursuz edici gelişmeler olabilir. Özellikle sağlığınızı ilgilendiren konular iş yerinizi ve günlük işlerinizi ilgilendiren konuların önem kazanacağı bir dönemdesiniz.

13 Haziran hem olumlu hem zorlayıcı etkiler var. Özellikle ikili ilişkiler evlilik
ortaklık gibi konularda zorlayıcı gelişmeler olabilir.


Kova

7-8 Haziran olumlu etkiler altındasınız. İletişim ve haberleşmeler yakın çevre ile olan ilişkiler ön planda. 9-10 Haziran sert etkiler var. Özellikle ev hayatınız ve aile bireyleriyle olan ilişkilerinizde dikkatli olmalı ve gerginliklerden uzak kalmalısınız.

11-12 Haziran olumlu etkiler altındasınız. Aşk hayatınız çocuklarınız veya mutluluğunuzu ilgilendiren konularda hareketli gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

13 Haziran huzursuz etkiler altındasınız. Özellikle sağlığınızla ilgili konuların öne çıkacağı iş yerinizi ve günlük işlerinizi ilgilendiren konuların önem kazanacağı bir dönemdesiniz.

Balık

7-8 Haziran maddi konularda sürpriz gelişmelere hazırlanın. 9-10 Haziran olumlu etkiler altındasınız. İletişim ve haberleşmeler yakın çevre ile olan ilişkiler ön planda.

11-12 Haziran sert etkiler altındasınız. Özellikle ev hayatınız ve aile bireyleriyle olan ilişkilerinizde dikkatli olmalı ve gerginliklerden uzak kalmalısınız.

13 Haziran olumlu etkiler alıyorsunuz. Aşk hayatınız çocuklarınız veya mutluluğunuzu ilgilendiren konularda gelişmeler hareketlenecek.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
 
7-13 Haziran haftasında şanslı günleriniz
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 16 HAZIRAN CEYLAN SEDA SAYAN´IN KONUGU
» Hangi Ünlüyle ayni Gün Dogdunuz?
» İsarafı Önleme Konulu - Resim-Kompozisyon-Şiir Yarışması
» Gökyüzü Transitleri

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
FORUM ÖZEL :: Eğlence :: Astroloji-
Buraya geçin: